ŠKODA Financial Services

FINANCOVÁNÍ

Hledáte vůz, který bude přesným obrazem vašich potřeb a představ?

Od této chvíle se můžete soustředit už jen na to, aby opravdu odpovídal vašim představám, protože s jeho financováním vám rádi pomůžeme my. Víme totiž, jak je důležité najít pro financování automobilu spolehlivého partnera, ideálně se zázemím stabilního koncernu a s dlouholetou tradicí na trhu. Právě proto spolupracujeme s Volkswagen Financial Services, který si důvěru svých klientů získal ještě jako ŠkoFIN.

Na rozdíl od bank se věnuje pouze financování vozů a díky tomu vám, spolu s námi, dokáže nabídnout právě ty služby, které potřebujete. Vše tak vyřídíme na jednom místě, na míru vašemu vysněnému vozu, s výhodným značkovým financováním, pojištěním a dalšími benefity.

Volkswagen Financial Services je prostě jednička ve financování vozů a společně s AUTOspektrum 2000 bude i klíčem k vašemu vysněnému vozu.

Úvěr na auto nebo operativní leasing?

Úvěr na váš vysněný vůz využijete tehdy, když jej chcete vlastnit. Ten od Volkswagen Financial Services může mít mnoho podob. Je Flexibilní, může být Bezúročný, dosáhnete na něj i s Nulovou akontací, tedy bez toho, abyste museli sáhnout do vlastních úspor. Úvěr na nový automobil můžete využít i v případě, kdy se nechcete vydat z peněz a raději si ponecháte finanční jistotu. Na začátku si jen zvolíte splátku předem, výši a délku úvěru. Od toho se pak odvíjí měsíční splátka, která vám bude vyhovovat a která obsahuje i pojištění. Využít můžete i úvěr s poslední nerovnoměrnou splátkou, s kterým dosáhnete na lepší vůz i při nižších měsíčních splátkách.

Stejně jednoduchý je i operativní leasing. Pokud vás láká bezstarostná jízda, nechcete platit nic předem a máte zájem o nejnovější modely, dáte nejspíš přednost pronájmu vozu s fixní měsíční splátkou, pojištěním a případně dalšími volitelnými službami. O nic se nestaráte, pouze jezdíte novým vozem. Po ukončení smlouvy ho vrátíte a poté s novou smlouvou jen vybereme nový. Tak máte vlastně neustále nový automobil.

A důvod, proč financovat?

Kromě toho, že jednoduše dosáhnete na lépe vybavený vůz, je to také fakt, že vám zůstane více peněz v hotovosti. Pro rodinu, koníčky, zábavu. Prostě pro život.

Jistota a péče jsou další benefity Volkswagen Financial Services. Tedy i vaše.

Pojištění = 100% jistota

Pojištění, které vám dá klid na cestách, to je individuální značkové pojištění s nadstandardními službami. Pojištění můžete sjednat, ať už si auto pořídíte s financováním nebo bez něj. Havarijní pojištění a povinné ručení, náhradní vůz až na 60 dní, garance neměnné ceny pro klienty bez škod, nebo odtah do domovského servisu i ze zahraničí. Takové pojištění vám bude oporou na cestách i v nepříznivých situacích, ať už se do nich dostanete vlastní vinou nebo cizím zapříčiněním.

Servis = 100% péče

Nechcete mít starosti se servisem vašeho nového vozu? Pak je tady právě pro vás předplacený servis neboli servisní balíček, který kryje náklady spojené s předepsanou údržbou automobilu. O vše ostatní se už postará Volkswagen Financial Services. Kromě péče o váš vůz vám garantuje fixní ceny za poskytnutý servis včetně náhradních dílů a 100% servisní zázemí, na které se můžete kdykoli spolehnout.

Značkové financování Volkswagen Financial Services

Co si tedy můžete pod značkovým financováním představit? Spojení nejvýhodnějšího financování s dalšími kvalitními službami a benefity. Volkswagen Financial Services je silný a stabilní partner s pevným zázemím velkého koncernu a financovat auta jednoduše umí.

Vlastnit nebo pronajímat?

Pomocník s výběrem financování s vámi krok za krokem projde vaše představy, potřeby a sny. Během toho si ujasníte, co je pro vás výhodnější a dostanete i odpověď na otázku, zda si máte nový vůz koupit či spíš pronajmout. Seznamte se s ním na https://www.vwfs.cz/pomocnik-s-vyberem-financovani.html

Všechny akční nabídky Volkswagen Financial Services můžete prozkoumat zde.

Hledáte možnost financování ojetého vozidla?

Také ojetý vůz pořídíte na úvěr se zajímavým úrokem nebo bonusem. Kromě komplexního pojištění a prodloužené záruky máte také jistotu technického prověření a garanci původu. Podívejte se zde https://www.vwfs.cz/ojete-vozy.html

Jste malá nebo střední firma?

Nabídku na míru máme i pro vás. K atraktivnímu financování si připočtěte také pojištění, servis a údržbu v jedné měsíční splátce a bez akontace, a vyjde vám, že se můžete věnovat už jen tomu, co je důležité. Vaší práci. Více se dozvíte na https://www.vwfs.cz/akcni-nabidky/firemni-skoda-bez-starosti.html

Potřebujete ještě další důvod, proč financovat váš budoucí vůz?

Jsme vám k dispozici a v případě dotazů se neváhejte obrátit na nás nebo na Volkswagen Financial Services.

AUTOspektrum 2000 a Volkswagen Financial Services.

Váš klíč k novému vozu.

ŠKODA Financial Services spojuje výhodné financování vašeho vozu s dalšími službami a benefity. Pořiďte si u nás vůz pohodlně na úvěr, který je díky našim akčním nabídkám výhodnější než v bance. Potřebujete-li větší flexibilitu, využijte operativní leasing ŠKODA Bez starostí. Nabízíme také doplňkové produkty, jako je ŠKODA Pojištění nebo ŠKODA Předplacený servis.

S volbou vhodné formy financování a získáním nejlepší nabídky vám pomohou naši prodejci.

Pořiďte si vůz na úvěr

Preferujete vlastnictví vozu před dlouhodobým pronájmem, ale nechcete sahat do svých úspor? Pořiďte si jej na úvěr. Parametry úvěru si sami nastavíte tak, aby vám měsíční splátky co nejvíce vyhovovaly. Kalkulaci úvěru můžete získat také při výběru konkrétního vozu v našem konfigurátoru.

Půjčíme vám až 100 % z ceny vozu

Váš úvěr splácíte 1 rok až 6 let

Měsíční splátka zahrnuje i povinné ručení a havarijní pojištění

Neplatíte žádné poplatky za sjednání a vedení úvěru

Výhodnými podmínkami úvěru to nekončí.

Aktuálně pro vás máme připraveny také tyto akční nabídky financování:

ŠKODA Bonus

Pořiďte si nový vůz ŠKODA na úvěr a získejte bonus až 25 000 Kč na doplňkovou výbavu.

Nulový úrok

Náš úvěr vás nezatíží! Pořiďte si jakýkoli model ŠKODA na úvěr bez navýšení. Půjčíme vám až 200 000 Kč na dobu 2 let.

Jezděte bez starostí s operativním leasingem

Pronajměte si nový vůz ŠKODA na operativní leasing a jezděte bez starostí! Pojištění, servis, zimní kola, to vše můžete mít v jedné měsíční splátce. Navíc si můžete vůz nakonfigurovat podle svých přání. Operativní leasing ŠKODA Bez starostí si jednoduše sjednáte i online.

Nulové počáteční náklady

Fixní měsíční splátka

Komplexní péče o váš vůz

Snadná výměna vozu po uplynutí smlouvy

ŠKODA Bez starostí

Výběr vozu, sjednání financování i podpis smlouvy vyřešíte jednoduše online z pohodlí domova. Naše nabídka zahrnuje i skladové vozy ihned k dodání.

ŠKODA Produkty na míru


ŠKODA Předplacený servis

Hoďte starosti se servisem za hlavu! Předplacený servisní balíček pokryje vaše náklady spojené s předepsanou údržbou vozu.

ŠKODA Pojištění

S naším pojištěním snáze překonáte nepříznivé situace na cestách. Pomůže vám dojet do cíle bezpečněji, rychleji a s minimálním úsilím.


Akční nabídky ŠKODA Financial Services

Všechny naše akční nabídky najdete na jednom místě

Akční nabídky

Finanční kalkulačka úvěru

Spočítejte si splátku vašeho nového vozu a přizpůsobte si její výši

Spočítat splátku

Průvodce vaším financováním

Financováním vozu vás provede náš přehledný průvodce

Průvodce financováním

Financování ojetých vozů

Vyberte si vůz do 10 let stáří z nabídky ŠKODA Plus a financujte jej s námi

Financování ojetého vozu